Pokolenia – senior i wolontariusz skuteczna profilaktyka

• Pokolenia – senior i wolontariusz skuteczna profilaktyka

Rezultat realizacji zadania publicznego:

Moduł 1. Kocha,lubi,szanuje – spotkanie pokoleń

wystawa zdjęć

Moduł 2. TiK senior i wolontariusz

otrzymanie certyfikatów

Moduł 3. Karaoke i nauka tańca

wystawa zdjęć

album

Moduł 4. Zdrowe żywienie.

Moduł 5. Zagrożenia wokół nas

poradnik

Pokolenia – uroczyste zakończenieplakat pokolenia

cropped-logo-stowarzyszenie-300x300W dniu 9 grudnia 2016 roku odbyło się spotkanie podsumowujące projekt: ,, POKOLENIA – SENIOR I WOLONTARIUSZ SKUTECZNA PROFILAKTYKA” realizowanym w priorytecie współpracy : GMINNY PROGRAM PROFILAKTYKI I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMOW ALKOHOLOWYCH 2016. Przez cztery miesiące seniorzy i wolontariusze uczestniczyli w zajęciach integrujących, które miały na celu pokazanie korzyści ze wspólnego działania, poznawania wartości zdrowego trybu życia i jego wpływu na zdrowie i samopoczucie.

Podziękowania i przyjazna atmosfera towarzyszyły rozdaniu dyplomów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

PROJEKT GMINNY 2016 ROK PSP-PG- PROFILAKTYKA

Cel główncropped-LOGO-Stowarzyszenie.pngy projektu: Ograniczenie czynników zagrażających prawidłowemu rozwojowi młodego człowieka, w tym przeciwdziałanie patologiom społecznym i uzależnieniom w środowiskach młodzieżowych.

Odbiorcami programu  warsztatowego są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów- dzieci klas III-IV szkoły podstawowej; uczniowie klas I-III szkoły gimnazjalnej.

admin-ajax

Projekt realizują: Publiczna Szkoła Podstawowa  13 ; 28  ; Publiczne Gimnazjum nr 5 ; 14 ; Szkoła Partnerstwa Międzynarodowego Gimnazjum Językowe z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej

ZADANIA FINANSOWANE PRZEZ GMINĘ MIASTA RADOM

TERMIN REALIZACJI : KWIECIEŃ-CZERWIEC